Stolik do badań niemowląt z szafką SN03

Stolik do badania oraz pielęgnacji niemowląt to komfort w połączeniu z wysoką estetyką wykonania. Stolik osłonięty z trzech stron pianką daje gwarancję bezpieczeństwa dla naszych, małych pacjentów. Podstawa stolika, wykonana ze stalowych profili gwarantuje stabilność oraz wytrzymałość. Blat obłożony wysoką pianką, obitą wysokiej jakości skórą ekologiczną. Regulacja wysokości stopek umożliwia umieszczenie stolika na nierównych powierzchniach. Stolik posiada szafkę znajdującą się pod blatem stolika.

Polecany do placówek medycznych, przychodni oraz szpitali.

Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.

OpisZdjęcieDane techniczneDodatkowe wyposażenieKolory

Stolik do badania oraz pielęgnacji niemowląt daje gwarancję bezpieczeństwa dla naszych małych pacjentów. Podstawa stolika, wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo w kolorze białym. Blat obity wysokiej jakości skórą ekologiczną. Regulacja wysokości stopek umożliwia umieszczenie stolika na nierównych powierzchniach.

st03-z-szafka

• Wysokość: 78 cm lub 88 cm